Klub rodičů >>

Vážení rodiče, nově zvolení členové ŠR za zákonné zástupce uvítají nové podněty a nápady pro obnovení činnosti Klubu rodičů ve školním roce 2017/2018.

Milí rodiče, prarodiče, přátelé školy
měli byste zájem se sejít a zúčastnit se občasných posezení a třeba:

• účastnit se výtvarné dílny,
  • poslechnout si zajímavou přednášku,
  • vyjít si na procházku,
  • zorganizovat malý bazárek oblečení,
  • vzájemně si vypůjčit dobré knihy,
  • nebo si jen tak popovídat u kafíčka?

Hlídání dětí by bylo zajištěno školou - formou družiny. Začátky našich sezení jsou ve 14 hodin a 15 minut a konec je do 16 hodin. Těšíme se na Vaši účast a rádi Vás přivítáme v našem Setkání klubu rodičů.

16.11.2016 Děkovný dopis

První akcí Klubu rodičů v letošním školním roce bylo předání děkovného dopisu a několika drobných dárků organizaci Zajíček na koni o.p.s., která již dvanáct let pomáhá dětem a dospělým s fyzickým, mentálním a sociokulturním handicapem. Do několika z pomocí a to finančních, nebo věcných, byly zahrnuty děti z naší školy. K předání došlo dne 16.11.2016 v kavárně Cafe AdAstra u lahodného jídla a výborného hrnku kávy, či čaje. Dalšími plánovanými akcemi jsou tvořivé vánoční dílničky a přednáška sexuality handicapovaných dětí. Rádi Vás na akcích Klubu rodičů přivítáme a těšíme se na Vaší účast.

16.11.2016 v kavárně Cafe AdAstra

USKUTEČNĚNÉ AKCE

_____________________________________________________

BAZÁREK 20.10.2015

Milí rodiče, prarodiče, přátelé školy,

chtěli byste věnovat nějaké oblečení, knížky, nebo hračky a tímto Vaším darem přispět na dobrou věc? Jestli ano, tak Vámi poskytnuné věci budou formou „bazárku“ prodávány v prostorách naší školy

dne 20.10.2015 v 16.00 h

Vybranou částkou přispěje ZŠ praktická a ZŠ speciální charitativnímu projektu Obědy pro děti. Tento projekt zaštiťuje obecně prospěšná společnost WOMEN FOR WOMEN, která byla založena manželi Ivanou a Pavlem Tykačovými a pomáhá především ženám s dětmi, které se ocitly v tíživé životní situaci, nedokáží ji vlastními silami řešit, ale aktivně přistupují k řešení problémů.

“Bazárek“ proběhne za spolupráce Klubu rodičů a pedagogického sboru.

Předem děkujeme za Vámi darované oblečení, knížky, hračky atd. Prosíme o jejich předání do 16.10.2015 panu zástupci ředitele Martinu Markovi.

Těšíme se na Vaší účast.

Pozvánky na 20.10.2015 - BAZÁREK

pozvánka 1pozvánka 1

pozvánka 2pozvánka 2

10.11.2015 Přednáška - sexualita našich handicapovaných dětí

Milí rodiče,
děti nám dospívají a často se sebe sami ptáme na otázky a témata týkající se sexuality našich handicapovaných dětí:
  • Jak správně nastavit intimní péči v dospívání a v dospělosti našich handicapovaných dětí?
  • Jak přistupovat k projevům sexuality?
  • Jakým způsobem by měla probíhat korekce nevhodného chování?
  • Sexuální vývoj osoby s mentálním postižením.
  • Bezpečné chování a prevence sexuálního napadení.
  • Antikoncepce a brzké rodičovství.
ZŠP a ZŠS Lužiny ve spolupráci Setkání klubu rodičů, Vám umožní na tyto a podobné otázky zodpovědět formou přednášky.
Přednáška se uskuteční dne 10. 11. 2015 od 16.00 do 19.00 h.
Přednášející je sexuolog Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.
Cena je cca 100,- Kč (Cena bude ještě upřesněna dle zájmu posluchačů).
Těšíme se na Vaši účast.

14.10.2015 Café AdAstra

Ve středu 14.10.2015 proběhlo první setkání klubu rodičů. Schůzka se konala v krásné hudební kavárně Café AdAstra. Kavárna je inspirována Francií a nachází se v Podskalské ulici číslo 8, na Praze 2. Zřizovatelem je Zajíček na koni a pracují zde lidé s handicapem a tak jsme je přišli podpořit.
Káva i jídlo byli jak esteticky, tak chuťově naprosto dokonalé a nezapomenutelné.
Kavárnička měla jako zpestření netradiční akci. Do kavárny dorazila neobvyklá návštěva a to kůň, který si dal kávu. Koníka bylo možno pohladit, bylo to velmi milé zpestření, byl to velmi krásný zážitek.

BURZA - POMOC NEPÁLU

BURZA - POMOC NEPÁLU zprávaBURZA - POMOC NEPÁLU zpráva

18.3.2015 Drátkování

18.3.2015 DrátkováníALBUM, TEXT>>

MATERIÁLY PRO DOMÁCÍ VÝUKU PO DOBU UZAVŘENÍ ŠKOL

Připravujeme sekci MATERIÁLY PRO DOMÁCÍ VÝUKU PO DOBU UZAVŘENÍ ŠKOL

Aktualizace učebních oborů, dnů otevřených dveří

ORGANIZACE CVIČNÝCH DÍLEN 2019/2020

Aktualizace konzultačních hodin.

Sekce Školní družina- poslední aktualizace 10.03.2020.

DOPLNĚNY NOVÉ FOTOGRAFIE dne 25.2.2020.