Turistický kurz

22. - 26. 4. 2024

Ve dnech 22. - 26.4.2024 jsme strávili příjemné a veselé dny na turistickém kurzu v ubytovacím zařízení v Podhradí u Ledče nad Sázavou. Personál ubytovacího zařízení byl moc milý a ochotný, ke každé naší prosbě byl vždy velmi vstřícný.

Značnou část pobytu jsme trávili venku, výtvarné aktivity probíhali v hlavní budově ve společenské místnosti, kde jsme rovněž psali pohledy rodičům. Celý areál je rozsáhlý, mezi chatkami a řekou Sázavou se nachází veliký travnatý pozemek, dvě hřiště na volejbal či nohejbal, jedno oplocené fotbalové hřiště a venkovní vytápěný krytý bazén. Vše nám bylo plně k dispozici, což jsme zdárně využili k různým hrám, sportům, ale i relaxaci. Ocenili jsme veliký venkovní krytý bazén s teplou vodou, kde jsme se parádně vydováděli. V okolí je mnoho možností k turistice do přírody. Velkým zážitkem byla vycházka na zříceninu hradu Chřenovice, kde jsme si udělali pěkné fotečky.
Turistický kurz byl tematicky zaměřen – letos se z nás všech stali „Vodáci“. Parta v každé chatce měla svoji přezdívku - Barelové, Loďáci, Porculáni, Háčci, Zadáci, Kajakáři a Rafťáci. Veškeré aktivity (výtvarné i sportovní) byly tematicky vodácky zaměřené. Užili jsme si velmi veselou vodáckou olympiádu, hledali jsme vodácký poklad a plnili rozmanité vodácké úkoly. Poslední podvečer jsme si zhodnotili společně prožité dny a naše snažení bylo jaksepatří odměněno drobnostmi, medailí a památeční listinou.
Během celého kurzu panovala dobrá a veselá nálada, všichni jsme si z Podhradí odvezli mnoho skvělých zážitků.

Mgr. Dita Rezková

Fotogalerie ZDE

30.05.2024 09:12 Mgr. Dita Rezková

Praha 5, Trávníčkova 1743, 155 00

Zřizovatelem školy je Hlavní město Praha

Ředitelka: PaedDr. Kozohorská Věra

E-mail: vedeni@zsluziny.cz
Telefon: 235 522 156, 235 522 159
ID datové schránky: tn6z7rt
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek.

Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy