Schránka důvěry

Školní elektronická schránka důvěry slouží pro žáky, kteří mají nějaký problém a chtějí pomoci s jejím řešením. Pro žáky, kteří mají problém ve třídě se spolužáky, s žáky z jiných tříd ...
Lze na něj psát anonymně. Pokud však napíšeš své jméno a emailovou adresu, tak ji při vyplnění uvidíš jen ty. Po odeslání si ji přečtu jen já - školní metodik prevence Dana Lukešová. Pokud chceš odpovědět, tak adresu napiš určitě.
Do velkého okénka napiš podrobně svůj problém. Abych věděla, co přesně tě trápí.

Schránka důvěry

Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Začátek školního roku 2020/2021

Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne ve všech základních školách v úterý 1. září 2020.

Sekce Školní družina- poslední aktualizace 10.03.2020.

DOPLNĚNY NOVÉ FOTOGRAFIE dne 25.2.2020.