Přehled služeb SPC

• Evidence a komplexní diagnostika dětí a mládeže se speciálními vzdělávacími potřebami, péče o ně od včasného věku.
  • Diagnostika v souvislosti se zařazováním dětí do škol pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, odkladu školní docházky.
  • Psychologickou diagnostiku, poradenskou činnost pro děti a rodiče a terapii pod vedením psychologa, resp. speciálního pedagoga.
  • Poradenská činnost pedagogům základních škol, především v oblasti specifických poruch učení a chování, školní neúspěšnosti, při integraci zdravotně postižených dětí, pomoc při tvorbě IVP.
  • Diagnostika a reedukace specifických poruch učení a chování.
  • Výuka v SPC nebo v domácím prostředí žáků se zdravotním postižením, resp. znevýhodněním.
  • Vyjíždění speciálního pedagoga za integrovanými dětmi do škol.
  • Základní informace v oblasti sociálních služeb, odkazy na příslušné instituce.
  • Pomoc zdravotně postiženým žákům při volbě povolání.
  • Půjčování odborné literatury a zprostředkování zapůjčení pomůcek pro zdravotně postižené děti.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

ZVEŘEJNĚNO Rozhodnutí o přijetí žáků k zájmovému vzdělávání ve školní družině pro školní rok 2018/2019

Kritéria pro přijímání žáků do školní družiny pro školní rok 2018/2019

Aktualizace na webu školy.

Sekce Školní družina- poslední aktualizace 16.9.2018.

DOPLNĚNY NOVÉ FOTOGRAFIE dne 25.6.2018.